Translate

Laupäev, 4. juuli 2015

Ümber Pühajärve jooks = jubedus kuubis.

Soojad ilmad teevad oma töö. Me kõik teame seda, aga kõige hullem on see, et neid palavaid ilmasid ei ole siin olnud ja see jooks oli seevõrra kohe raskem.

Juba soojendust tehes oli halb maik suus, sest jalad olid rasked ja jube iiveldus oli sees. Ometi tegin eelmised päevad kõik õigesti: sõin õigeid asju niipalju kui ma neid tohin ja jooksin vähendavas mahus jookse kuni tänaseni. Võib-olla on probleem ka selles, et jalg lihtsalt ei taastunud ära Elva jooksust? Eile ja üleeile tundsin kuidas soe ilm kurnab, ometi istusin ka mina neljapäeval mõnuga päikse käes, mis oli vist ilmselgelt viga..

Stardis oli kõik okei ja oli ka korras kuni Murrumetsa tõusuni, aga seal samas tõusul tundsin (1km), kuidas jalg on nagu ehtsast betoonist ja lihtsalt ülimalt raske on edasi liikuda. Edasi oli ainult puhas piin, sest sääremarjad ei tahtnud üldse koostööd teha ja mul oli tunne nagu vajuksin sujuvalt asfaldist läbi. Samal ajal päike küttis väga jõhkralt, ilma mütsita oleks ma vist ennast sinna Sihva risti suretanud. 6 kilomeeter...JEEE saab juua, sest mu pudel ootas mind oma joogiga, selleks ajaks oli mu vasak sääremari alt juba kerges krambis ja vahepeal liikusin puhtalt ainult mõttejõul vist. Kätte jõudis Poslavitsa tõus! Kui muidu on need künkad siin nii kerged kuidagi, siis täna mul oli tunne nagu oleksin terve selle mäe jooksnud norra mägedes. Hapnik oli otsas, mõtlesin endamisi ainult, et pane nüüd jalg jala ette ja varsti tuleb langus ning siis on pikk sirge. Võtsin mäe otsas uuesti juua, sest lihtsalt janu polnud, aga suu oli jube kuiv..

Viimane kilomeeter oli jube pingutus, sest läbi tuli joosta rannast ja sellisel mitte-midagi-ütleval pinnasel. Mingi vene mees küsis veel kuskil 200 m enne lõppu, et sprint? Jõudsin talle ainult pead vehkida, et jumala eest mitte! Siiski pingutasin nii nagu jaksasin ja pärast tuli sama mees tänama, et ikkagi tore oli lõpus koos pingutada :D

Kõikidel oli täna väga raske (kindlasti mõni ütleb nüüd, et elukerge..) ja kõik väärivad seda medalit 150%, sest lihtsalt nii raske oli. See oli üks raskemaid jookse mis mul olnud on. Aeg tuli terve minuti kehvem eelmise aastaga võrreldes, aga otsustasin enne Poslovitsa tõusu juba, et edasi läheb ainult enesetunde najal, sest ma pole pildituks jooksja. Tervis on alati kõige tähtsam ja pole kellegi asi, kas olen seekord mingitel põhjustel kiirem või aeglasem. Ka ise ma ei pettunud üldse, sest sellise olekuga pluss mu seisund (kirjutan järgmisel nädala täpsemalt pärast arsti visiiti) oli see jooks juba eneseületamine!


3 kommentaari:

  1. Ikka väga tubli ja hea aeg! :)

    VastaKustuta
  2. Jahedama ilma ja parema tervisega tahaks jälle alla 50 piiri joosta, aga oma oludes võtsin halvast parima :D Miks Sind ei olnud :P

    VastaKustuta
  3. Tahan kiiresti ihaldada teie järeleandlikkust ja juhtida teie tähelepanu Lääne-Aafrikast pärit dr Jamesile kutsutud võimsa ravimtaimede arstile, kes suutis kõigest 21 päevase kontakti jooksul 15 aastat HIV-st välja ravida, kuna ARV-de tarbimine ei toimi, kuid sain selle paksuke, surfasin Internetis HIV-i ravimtaimede alternatiivide uurimisel, kohtasin proua Stephanie Browni, Lori Hirsti, Trisha Nelsonit ja Richmond Kellyt ning teisi nende tunnustuse ja tunnistuste kohta selle kohta, kuidas dr James neid ravis, Vähk, HIV / AIDS, Alzheimeri tõbi ja B-hepatiit koos taimsete ravimitega. Kõhklemata tekkis mul huvi ja võtsin ühendust sama dr Jamesiga tema e-posti aadressil (drjamesherbalmix@gmail.com), rääkisin talle oma HIV-ist ja oma andmetest, ta ütles mulle, et ärge kartke, et ta mind ravib, ja ta andis mulle ka garantii, palus mul maksta esemete eest, mida ma tegin. 2 päeva jooksul, kui ta saatis oma ravimtaimede segu ravimit SPEED POST COURIER SERVICE kaudu, mis toimetati minu postkontorisse 4 tööpäeva jooksul. Hindasin tema ausust. Kasutasin tema taimset jooki 21 päeva nii, nagu ta seda määras, uskuge mind, kuigi ma sain HIV-i terveks, kui nad kõik ütlesid, et HIV ei saanud püsivat ravi. HIV / AIDS-i saab ravida, kui taimset ravimit kasutab õiges vahekorras hea ravimtaimearst nagu ravimtaimest andekas mees James. Mul on vähe sõnu, et teda tänada, ja olen kasutanud seda vahendit, et temast kogu maailmale rääkida. Tema tõeliselt hämmastav ja lahke, aidates kõigil haigetel patsientidel tervislik elu taastada, ei võta ta tasu. Ainult väike tasu taimse ravimi saatmise kohta teile kõikjal maailmas. Ta ütles mulle ka, et ta ravis selliseid haigusi nagu Alzheimeri tõbi, voodimärgav ravi, skisofreenia, vähk, skolioos, põievähk, pärasoolevähk, rinnavähk, neeruvähk, leukeemia, kopsuvähk, nahavähk, emakavähk, eesnäärmevähk , Fibromüalgia, sündroomi fibrodüsplaasia, epilepsia Dupuytreni tõbi, diabeet, tsöliaakia, ataksia, artriit, amüotroofiline lateraalne skleroos, adrenokortikaalne kartsinoom. Astma, allergilised haigused. Hiv_ AIDS, herpes, põletikuline soolehaigus, KOK, diabeet, võtke temaga ühendust e-posti teel: drjamesherbalmix@gmail.com uskuge mind, te tunnistate kindlasti nagu mina.

    VastaKustuta